Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com - Regullorja 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Albade Chat
» AlbaChat
» Chati dhe Chatuesit
» BestgooScript
» Regullorja
REGULLORJA PĖR VIZITORĖT NĖ Albania.forumotion.com
Vizitore/viztorė e/i nderuar, mirė se vjen!

"Rregullorja pėr vizitorėt nė Albania.forumotion.com" ėshtė pjesė thelbėsore, qė siguron rregull nė Chat. Si e tillė ajo duhet tė respektohet nga tė gjithė vizitorėt si dhe natyrisht nga Operatorėt. Ēdo vepėr qė ėshtė nė kundėrshtim me rregulloren ėshtė shkas pėr largim nga Chati!

Nė vazhdim vijojnė pikat qė duhet tė respektohen:

1. Zgjedh emrin (nick) normal, jo tė llojit:

123456
^^<<
%%%
///))))
===???
!!!---...
AdemJashari
HashimThaqi
IbrahimRugova, etj...

2. Ndalohet cdo gjė qė pengon rrjedhen normale nė Chat si dhe qė pengon bashkėbiseduesit tjerė, siq vijon:

-pėrseritjet
-fyerjet
-sharjet
-reklamat
-te ngjashme

3. Ndalohet rreptėsisht pėrdorimi i gjuhes serbe si dhe gjuhėve tjera sllave. Nė Chat pėrdoret gjuha shqipe, mirėpo edhe ajo gjermane e angleze.

4. Mirėkuptim me moderatorė, tė cilet janė me shenjen @ para emrit. Ata tė ndihmojnė pėr bisedė tė qetė dhe pa pengesa. Prandaj lutja jonė pėr bashkepunim me Moderarorėt!

23.12.2008
Albania.forumotion.com
www.Albania.forumotion.com


PS Edhe njė pikė me rėndėsi: Chat-Team nuk merrė pėrgjegjėsi pėr mosmarrėveshjet dhe diskusionet e pakėnshme qė shkaktohen me partnerin tėnd gjatė kohės kur ti viziton rregullisht kanalet tona... :-)