Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Shoqėria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Prezantoni veten nė forumPasi tė regjistroheni, mund tė postoni diqka rreth vetes tuaj nė kėtė rubrik. Hapeni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
34224mirmbrema te gji...
28/9/2012, 15:56
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Diskutime ShoqėroreGjithēka dhe asgjė, gjdo problem e hall.......
26331Mė Mungon Pėr Mo...
14/9/2012, 16:59
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gruaja dhe Familja

Gruaja dhe FamiljaInkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
1072Si tė veproni gj...
4/3/2012, 21:31
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libri i Vizitorve

Libri i VizitorvePėr tė gjith vizitorėt e forumit...
132Libri i Vizitorė...
24/11/2011, 05:57
Egzona  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti

ShėndetiTė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
164250Disa kshilla rre...
19/3/2009, 19:37
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria!

Dashuria!Gjithqka pėr dashurinė dhe vetem dashurinė....
30191A Kthehet Miqesi...
14/9/2012, 17:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fjali - SMS

Fjali - SMS
Asnjė mesazh i riSms Dashurie, Asnjė mesazh i riSms Puthje, Asnjė mesazh i riSms Shoqėrore, Asnjė mesazh i riSms Ditėlindje, Asnjė mesazh i riSms Martese, Asnjė mesazh i riSms Lindje, Asnjė mesazh i riSms Diplomim, Asnjė mesazh i riSms Falje, Asnjė mesazh i riSms Urimi
10117SMS Dashurie (qe...
11/9/2013, 17:20
lona_pukaj@live.com Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur