Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Show Biz

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Intervista

Intervista me yjet mė tė njohur nga vendi dhe bota.
6789Ekskluzive: One ...
5/8/2010, 15:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest425prej 28/4/2014, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest422prej 28/4/2014, 02:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 28/4/2014, 02:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita801prej 12/10/2012, 18:43
Xhekii Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita815prej 8/3/2012, 05:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita865prej 8/3/2012, 04:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest567prej 28/11/2011, 16:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest392prej 28/11/2011, 16:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita559prej 18/7/2011, 06:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita508prej 18/7/2011, 06:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita497prej 18/7/2011, 06:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest472prej 16/5/2011, 19:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest459prej 16/5/2011, 19:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest443prej 16/5/2011, 19:20
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest456prej 23/4/2011, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest451prej 23/4/2011, 17:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest429prej 23/4/2011, 17:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 23/4/2011, 17:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest403prej 9/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest400prej 9/3/2011, 03:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest403prej 9/3/2011, 03:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest373prej 23/2/2011, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest368prej 23/2/2011, 21:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest404prej 23/2/2011, 21:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest366prej 23/2/2011, 21:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest388prej 20/2/2011, 20:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest371prej 20/2/2011, 20:38
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest369prej 20/2/2011, 20:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest378prej 20/2/2011, 20:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest393prej 20/2/2011, 20:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest395prej 20/2/2011, 20:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest386prej 24/1/2011, 19:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 24/1/2011, 19:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest378prej 24/1/2011, 19:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest369prej 24/1/2011, 19:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest419prej 23/12/2010, 17:42
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 15/12/2010, 02:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest399prej 15/12/2010, 02:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest447prej 15/12/2010, 02:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest445prej 15/12/2010, 02:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest505prej 29/11/2010, 18:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest450prej 29/11/2010, 18:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest480prej 29/11/2010, 18:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest466prej 29/11/2010, 18:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin2709prej 28/11/2010, 16:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest442prej 11/11/2010, 18:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest419prej 11/11/2010, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest407prej 11/11/2010, 18:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest455prej 3/11/2010, 04:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest438prej 31/10/2010, 05:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės