Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Admin3111prej 5/2/2009, 00:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin4505prej 15/11/2007, 00:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin631prej 13/11/2007, 02:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini373prej 22/11/2015, 11:06
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Shefqet Avdush Emini1234prej 22/11/2015, 10:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini276prej 22/11/2015, 10:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini622prej 21/8/2011, 03:57
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin870prej 15/11/2010, 16:11
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita748prej 10/9/2010, 00:42
ramy_usma Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise682prej 2/5/2009, 14:41
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita825prej 20/2/2009, 01:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita783prej 15/2/2009, 17:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita560prej 13/2/2009, 19:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Leonita1497prej 9/2/2009, 03:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita588prej 9/2/2009, 01:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita539prej 9/2/2009, 01:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita748prej 9/2/2009, 01:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita699prej 9/2/2009, 01:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest8041prej 4/2/2009, 00:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3TheBest1311prej 4/2/2009, 00:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin7681prej 18/11/2007, 19:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin677prej 14/11/2007, 23:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin650prej 14/11/2007, 23:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin654prej 14/11/2007, 23:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin717prej 14/11/2007, 23:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin750prej 14/11/2007, 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin577prej 14/11/2007, 23:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin630prej 14/11/2007, 23:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin783prej 14/11/2007, 23:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin737prej 14/11/2007, 23:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin872prej 14/11/2007, 23:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin922prej 14/11/2007, 23:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin699prej 14/11/2007, 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin1068prej 14/11/2007, 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3AdmiraL1284prej 13/11/2007, 17:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3AdmiraL642prej 13/11/2007, 17:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL668prej 13/11/2007, 17:43
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL580prej 13/11/2007, 17:41
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL589prej 13/11/2007, 17:41
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL549prej 13/11/2007, 17:40
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1598prej 13/11/2007, 17:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL628prej 13/11/2007, 17:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL754prej 13/11/2007, 17:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės