Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin450prej 26/11/2008, 03:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin501prej 15/11/2007, 00:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0shenur1458prej 2/7/2013, 12:40
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0shenur1240prej 2/7/2013, 12:39
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1shenur1266prej 2/7/2013, 12:38
shenur1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest485prej 20/11/2010, 18:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest411prej 20/11/2010, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3babloki515prej 15/11/2010, 16:10
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest400prej 14/11/2010, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest502prej 27/9/2010, 14:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest501prej 27/9/2010, 14:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 27/9/2010, 14:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 23/9/2010, 13:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest436prej 18/5/2010, 15:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest422prej 18/5/2010, 15:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest426prej 18/5/2010, 15:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 8/12/2009, 05:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest439prej 8/12/2009, 05:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BlueScreen406prej 28/11/2009, 17:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Albulena424prej 2/11/2009, 19:16
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest434prej 28/10/2009, 16:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest399prej 12/10/2009, 20:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest415prej 12/10/2009, 20:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin453prej 6/5/2009, 15:42
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest461prej 3/4/2009, 17:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest461prej 3/4/2009, 17:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest442prej 3/4/2009, 17:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest445prej 20/3/2009, 04:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest438prej 10/3/2009, 04:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest497prej 10/3/2009, 03:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest438prej 10/3/2009, 03:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest432prej 5/3/2009, 15:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest533prej 26/2/2009, 17:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest445prej 26/2/2009, 17:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 20/2/2009, 01:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita465prej 19/2/2009, 17:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest472prej 18/2/2009, 18:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest441prej 18/2/2009, 18:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita509prej 15/2/2009, 17:13
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita478prej 15/2/2009, 17:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita486prej 15/2/2009, 17:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita486prej 15/2/2009, 17:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 15/2/2009, 17:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita456prej 14/2/2009, 02:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest568prej 11/2/2009, 18:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest448prej 11/2/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita435prej 11/2/2009, 01:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita428prej 11/2/2009, 01:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita407prej 11/2/2009, 01:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita458prej 11/2/2009, 00:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita407prej 11/2/2009, 00:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės