Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita854prej 20/1/2009, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita615prej 26/11/2008, 17:05
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin498prej 26/11/2008, 03:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita580prej 11/4/2008, 22:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita502prej 11/4/2008, 22:06
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita525prej 11/4/2008, 21:59
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita527prej 7/4/2008, 21:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita537prej 7/4/2008, 21:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita565prej 7/4/2008, 20:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest1050prej 22/3/2008, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest791prej 22/3/2008, 18:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest600prej 22/3/2008, 18:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest552prej 22/3/2008, 18:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest511prej 22/3/2008, 18:46
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest569prej 22/3/2008, 18:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest526prej 22/3/2008, 18:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17Admin1573prej 1/3/2008, 12:31
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin2750prej 6/2/2008, 23:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Admin667prej 6/2/2008, 23:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin638prej 4/2/2008, 13:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin514prej 4/2/2008, 13:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin593prej 4/2/2008, 13:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin666prej 4/2/2008, 13:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL543prej 30/12/2007, 17:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1258prej 30/12/2007, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL561prej 30/12/2007, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Admin694prej 15/11/2007, 00:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin522prej 15/11/2007, 00:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL949prej 13/11/2007, 18:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL2294prej 13/11/2007, 18:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL635prej 13/11/2007, 18:00
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL809prej 13/11/2007, 17:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL600prej 13/11/2007, 17:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL533prej 13/11/2007, 17:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL521prej 13/11/2007, 17:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL720prej 13/11/2007, 17:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL715prej 13/11/2007, 17:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės