Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin433prej 26/11/2008, 04:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL1505prej 18/12/2008, 18:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL550prej 26/11/2008, 16:51
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL530prej 13/11/2007, 18:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL562prej 13/11/2007, 18:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL754prej 13/11/2007, 18:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1135prej 13/11/2007, 18:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL715prej 13/11/2007, 18:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL525prej 13/11/2007, 18:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL655prej 13/11/2007, 18:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL518prej 13/11/2007, 18:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL554prej 13/11/2007, 18:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL811prej 13/11/2007, 18:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL516prej 13/11/2007, 18:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės