Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin391prej 26/11/2008, 04:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest767prej 28/11/2008, 03:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest477prej 28/11/2008, 03:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest464prej 28/11/2008, 03:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest416prej 28/11/2008, 03:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest503prej 28/11/2008, 03:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest438prej 28/11/2008, 02:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 28/11/2008, 02:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest450prej 28/11/2008, 02:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest448prej 28/11/2008, 02:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda416prej 23/11/2008, 03:08
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda418prej 23/11/2008, 03:07
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0TheBest423prej 4/11/2008, 19:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNew 0TheBest525prej 4/11/2008, 19:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest455prej 4/11/2008, 19:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest443prej 4/11/2008, 19:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0TheBest411prej 4/11/2008, 19:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest406prej 4/11/2008, 19:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 4/11/2008, 19:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest448prej 4/11/2008, 19:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest433prej 4/11/2008, 19:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNew 0TheBest434prej 4/11/2008, 19:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest426prej 4/11/2008, 18:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest415prej 4/11/2008, 18:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest431prej 4/11/2008, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0TheBest438prej 4/11/2008, 18:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL565prej 30/12/2007, 06:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL468prej 23/11/2007, 22:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL697prej 23/11/2007, 22:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL495prej 23/11/2007, 22:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin633prej 22/11/2007, 05:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės