Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin457prej 26/11/2008, 04:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi1597prej 19/3/2009, 19:37
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi539prej 19/3/2009, 19:35
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi584prej 19/3/2009, 19:33
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh510prej 22/2/2009, 02:01
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh497prej 22/2/2009, 02:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh433prej 19/2/2009, 22:35
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh440prej 19/2/2009, 22:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh593prej 19/2/2009, 22:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh450prej 18/2/2009, 19:52
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh434prej 18/2/2009, 19:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh497prej 18/2/2009, 19:50
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh432prej 18/2/2009, 19:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh544prej 16/2/2009, 20:17
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh431prej 16/2/2009, 20:16
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh454prej 16/2/2009, 20:15
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh499prej 15/2/2009, 14:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh429prej 15/2/2009, 14:50
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh416prej 15/2/2009, 14:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh415prej 15/2/2009, 14:48
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh496prej 15/2/2009, 14:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh515prej 15/2/2009, 14:46
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh468prej 15/2/2009, 14:45
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita564prej 15/2/2009, 01:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita427prej 14/2/2009, 02:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita452prej 14/2/2009, 02:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita445prej 14/2/2009, 01:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita485prej 14/2/2009, 01:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 13Leonita931prej 14/2/2009, 01:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita553prej 14/2/2009, 00:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1079prej 13/2/2009, 19:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita434prej 13/2/2009, 19:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita720prej 13/2/2009, 19:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita404prej 13/2/2009, 18:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita433prej 13/2/2009, 18:53
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Leonita825prej 13/2/2009, 16:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh428prej 12/2/2009, 00:31
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh432prej 11/2/2009, 17:58
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh409prej 11/2/2009, 17:57
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh437prej 10/2/2009, 19:51
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh447prej 10/2/2009, 00:33
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh475prej 10/2/2009, 00:20
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh425prej 10/2/2009, 00:19
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Leonita621prej 9/2/2009, 03:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita591prej 9/2/2009, 02:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh531prej 8/2/2009, 20:08
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh455prej 8/2/2009, 20:07
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh401prej 8/2/2009, 17:24
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita382prej 8/2/2009, 16:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita525prej 8/2/2009, 16:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 8/2/2009, 16:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės