Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10022prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
96Admin4096prej 27/9/2012, 23:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Leonita2745prej 2/3/2009, 16:57
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 1Eduard nasradini380prej 12/9/2018, 05:42
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 16Leonita1197prej 9/4/2011, 21:49
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Bukuroshja10007prej 8/3/2011, 04:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 18, 19]
459BoraBardh9864prej 1/3/2011, 02:04
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Bjonda2702prej 23/2/2011, 21:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6AdmiraL726prej 30/10/2010, 18:11
BeLti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArrow 3BlueScreen544prej 21/2/2010, 22:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Shqiptari637prej 19/2/2010, 01:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest1153prej 29/11/2009, 05:42
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 14Leonita715prej 28/11/2009, 17:48
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh843prej 18/2/2009, 18:22
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 6Leonita617prej 1/2/2009, 23:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Admin610prej 1/2/2009, 23:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 6Leonita596prej 1/2/2009, 23:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18AdmiraL995prej 1/2/2009, 01:06
Cherry_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 3BoraBardh726prej 15/1/2009, 05:02
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL808prej 10/12/2008, 02:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5BoraBardh2174prej 1/11/2008, 04:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės