Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
Asnjė mesazh i ri 0Admin556prej 26/11/2008, 04:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
135Leonita4398prej 6/4/2008, 11:05
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
81Leonita2926prej 6/4/2008, 11:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39Leonita1507prej 4/4/2008, 12:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Leonita849prej 4/4/2008, 11:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40Leonita1364prej 4/4/2008, 00:44
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
67Leonita3054prej 3/4/2008, 23:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22Leonita841prej 3/4/2008, 21:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18Leonita800prej 3/4/2008, 21:11
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32Leonita1268prej 3/4/2008, 13:42
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20Leonita766prej 3/4/2008, 13:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Leonita795prej 3/4/2008, 12:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16Leonita820prej 3/4/2008, 12:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
61Leonita1875prej 2/4/2008, 22:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
31Leonita1133prej 2/4/2008, 22:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 24Leonita728prej 1/4/2008, 23:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita375prej 1/4/2008, 23:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
38Leonita1146prej 1/4/2008, 23:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
141Leonita3893prej 1/4/2008, 12:57
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
122Admin3187prej 18/3/2008, 21:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
147Admin4016prej 18/3/2008, 21:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
163Admin9999prej 18/3/2008, 20:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
155Admin3649prej 18/3/2008, 20:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
182Admin4229prej 14/3/2008, 18:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Admin493prej 13/3/2008, 19:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Admin1467prej 13/3/2008, 19:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
27Admin854prej 13/3/2008, 18:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
147Admin5561prej 13/3/2008, 18:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 10, 11]
256Admin5076prej 13/3/2008, 17:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20Admin764prej 13/3/2008, 17:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22Admin811prej 13/3/2008, 17:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
93Admin2593prej 12/3/2008, 21:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
62Admin1898prej 12/3/2008, 14:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
49Admin1676prej 12/3/2008, 14:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
48Admin1377prej 12/3/2008, 14:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
53AdmiraL1704prej 30/12/2007, 06:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5AdmiraL415prej 30/12/2007, 05:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
73AdmiraL7071prej 26/11/2007, 14:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
29AdmiraL863prej 26/11/2007, 05:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės