Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin510prej 26/11/2008, 04:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL9999prej 1/2/2009, 15:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Kosovarja763prej 20/2/2010, 19:31
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
87BoraBardh3676prej 8/2/2010, 18:14
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
32Bukuroshja1564prej 28/11/2009, 17:53
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33BoraBardh2076prej 6/5/2009, 15:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Bukuroshja1530prej 1/3/2009, 20:02
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Cherry_1986prej 1/3/2009, 19:58
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 24BoraBardh1513prej 17/2/2009, 22:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh1272prej 4/2/2009, 21:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin1734prej 30/1/2009, 18:22
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest642prej 26/1/2009, 19:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh783prej 27/4/2008, 00:43
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh993prej 20/3/2008, 03:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh667prej 21/1/2008, 01:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin776prej 8/1/2008, 22:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL689prej 27/12/2007, 23:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin7353prej 13/11/2007, 18:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin793prej 13/11/2007, 18:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės