Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albania.123.st630prej 13/11/2007, 03:00
Albania.123.st Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2BoraBardh786prej 1/3/2009, 21:04
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh634prej 1/3/2009, 21:03
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5BoraBardh577prej 12/2/2009, 00:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh867prej 17/4/2008, 21:10
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh518prej 30/1/2008, 02:22
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh522prej 30/1/2008, 02:20
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh490prej 30/1/2008, 02:19
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh480prej 30/1/2008, 02:18
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh497prej 30/1/2008, 02:18
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh506prej 30/1/2008, 02:17
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh507prej 30/1/2008, 02:16
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh513prej 30/1/2008, 02:16
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin557prej 13/11/2007, 18:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės