Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin538prej 23/11/2010, 04:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin643prej 5/9/2009, 05:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin1106prej 11/6/2009, 02:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin624prej 13/3/2008, 02:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetMesazh 2Edin MALOKU™7499prej 12/9/2018, 05:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin580prej 18/11/2010, 15:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 4BlueScreen664prej 11/1/2010, 02:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Albania.123.st690prej 9/12/2009, 16:49
Albania.123.st Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 7BlueScreen632prej 11/10/2009, 04:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin1037prej 8/4/2009, 15:48
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL789prej 3/3/2009, 01:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL904prej 3/3/2009, 00:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL468prej 3/3/2009, 00:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Admin470prej 27/2/2009, 02:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 1Leonita503prej 23/2/2009, 02:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetQuestion 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Cherry_1219prej 22/2/2009, 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3TheBest493prej 3/2/2009, 19:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 21TheBest1050prej 15/1/2009, 04:54
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 7AdmiraL589prej 15/1/2009, 04:51
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 1TheBest561prej 15/1/2009, 00:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin580prej 24/11/2008, 21:34
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0Admin616prej 22/11/2008, 03:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės