Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin430prej 26/11/2008, 04:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1NexT621prej 28/11/2009, 17:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17AdmiraL889prej 26/1/2009, 19:53
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest462prej 20/1/2009, 19:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest450prej 20/1/2009, 19:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest432prej 20/1/2009, 19:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest464prej 20/1/2009, 19:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest422prej 20/1/2009, 19:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 20/1/2009, 18:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest424prej 20/1/2009, 18:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest415prej 20/1/2009, 18:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest425prej 20/1/2009, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest402prej 20/1/2009, 18:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest424prej 20/1/2009, 18:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest464prej 20/1/2009, 18:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest468prej 20/1/2009, 18:50
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest509prej 3/1/2009, 23:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest442prej 3/1/2009, 22:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest450prej 3/1/2009, 22:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest435prej 3/1/2009, 22:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest448prej 3/1/2009, 22:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest430prej 3/1/2009, 22:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest549prej 3/1/2009, 22:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest434prej 3/1/2009, 22:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 3/1/2009, 22:50
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest415prej 3/1/2009, 22:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest441prej 3/1/2009, 22:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest405prej 3/1/2009, 22:46
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest554prej 3/1/2009, 22:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest453prej 3/1/2009, 22:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest519prej 3/1/2009, 22:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest509prej 3/1/2009, 22:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest444prej 3/1/2009, 22:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest453prej 3/1/2009, 22:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest437prej 3/1/2009, 22:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest422prej 2/1/2009, 20:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest696prej 2/1/2009, 20:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest419prej 2/1/2009, 20:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 2/1/2009, 20:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest446prej 2/1/2009, 20:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest457prej 2/1/2009, 20:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest504prej 2/1/2009, 20:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest395prej 2/1/2009, 19:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest460prej 1/1/2009, 20:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest428prej 1/1/2009, 20:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL472prej 30/12/2008, 18:39
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL447prej 6/12/2007, 17:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL519prej 6/12/2007, 17:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL401prej 6/12/2007, 17:49
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL489prej 6/12/2007, 17:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL418prej 6/12/2007, 17:46
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės