Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin484prej 29/11/2008, 19:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest743prej 5/8/2010, 15:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Leonita1362prej 21/2/2009, 00:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita464prej 9/2/2009, 03:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh928prej 8/2/2009, 17:26
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh559prej 1/2/2009, 19:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh645prej 1/2/2009, 19:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh1574prej 1/2/2009, 19:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh840prej 1/2/2009, 19:07
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh1001prej 1/2/2009, 19:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh845prej 1/2/2009, 19:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh482prej 1/2/2009, 19:02
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh895prej 1/2/2009, 19:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh632prej 1/2/2009, 18:55
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest710prej 29/11/2008, 03:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest771prej 29/11/2008, 03:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest566prej 29/11/2008, 03:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest510prej 29/11/2008, 03:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0TheBest544prej 29/11/2008, 03:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1050prej 14/3/2008, 03:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL828prej 14/3/2008, 03:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL649prej 14/3/2008, 03:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin706prej 15/1/2008, 15:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin1427prej 15/1/2008, 15:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL4074prej 15/1/2008, 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2AdmiraL1684prej 15/1/2008, 15:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3AdmiraL2306prej 15/1/2008, 15:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL2685prej 15/1/2008, 14:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL6931prej 15/1/2008, 14:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL1971prej 12/1/2008, 17:31
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL4728prej 7/1/2008, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin1190prej 4/1/2008, 04:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin616prej 4/1/2008, 04:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL636prej 29/12/2007, 05:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1081prej 24/12/2007, 04:53
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL587prej 24/12/2007, 04:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL931prej 24/12/2007, 04:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL894prej 24/12/2007, 04:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL586prej 18/12/2007, 15:52
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL771prej 18/12/2007, 15:49
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL983prej 18/12/2007, 15:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL772prej 18/12/2007, 15:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL799prej 15/12/2007, 16:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1587prej 15/12/2007, 16:33
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL835prej 15/12/2007, 16:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL795prej 15/12/2007, 16:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL886prej 15/12/2007, 16:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL3406prej 15/12/2007, 16:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL828prej 8/12/2007, 17:08
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL2717prej 8/12/2007, 17:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL656prej 8/12/2007, 17:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės