Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1altin590prej 26/9/2012, 00:40
altin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin601prej 26/9/2010, 17:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin519prej 26/9/2010, 17:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin522prej 26/9/2010, 17:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin556prej 26/9/2010, 17:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin501prej 26/9/2010, 17:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin591prej 26/9/2010, 16:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin630prej 26/9/2010, 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin566prej 26/9/2010, 16:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin525prej 26/9/2010, 16:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin588prej 26/9/2010, 16:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin940prej 26/9/2010, 16:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin603prej 26/9/2010, 16:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin539prej 26/9/2010, 16:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin505prej 26/9/2010, 16:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin503prej 26/9/2010, 16:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin492prej 26/9/2010, 15:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin520prej 26/9/2010, 15:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin541prej 26/9/2010, 15:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin641prej 26/9/2010, 15:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin469prej 26/9/2010, 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin499prej 26/9/2010, 15:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin443prej 26/9/2010, 15:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin516prej 26/9/2010, 15:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin712prej 26/9/2010, 15:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin600prej 26/9/2010, 15:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin504prej 26/9/2010, 15:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin524prej 26/9/2010, 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin676prej 26/9/2010, 15:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin2296prej 26/9/2010, 15:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin771prej 26/9/2010, 15:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin575prej 26/9/2010, 15:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin581prej 26/9/2010, 15:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin1112prej 26/9/2010, 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin543prej 26/9/2010, 14:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin519prej 26/9/2010, 14:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin543prej 26/9/2010, 14:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin539prej 26/9/2010, 14:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin549prej 26/9/2010, 14:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin512prej 26/9/2010, 14:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin499prej 26/9/2010, 14:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin598prej 26/9/2010, 14:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin445prej 25/9/2010, 15:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin470prej 25/9/2010, 15:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin462prej 25/9/2010, 15:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin528prej 25/9/2010, 15:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin550prej 25/9/2010, 15:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin661prej 25/9/2010, 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin542prej 25/9/2010, 15:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin605prej 25/9/2010, 15:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės