Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin2444prej 22/9/2010, 17:20
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
92TheBest6285prej 14/9/2012, 17:18
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6TheBest641prej 14/9/2012, 17:15
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18BlueScreen1230prej 29/7/2012, 21:46
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16Armanda2012791prej 11/7/2012, 16:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Briliana Shaova782prej 7/3/2012, 21:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Admin9999prej 27/11/2011, 02:03
fuadlumi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
115BlueScreen9614prej 15/11/2011, 00:40
salamander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3TheBest852prej 26/4/2011, 05:09
antoneta radi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin1012prej 8/11/2010, 04:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin591prej 22/9/2010, 16:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin589prej 22/9/2010, 16:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin631prej 22/9/2010, 16:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Admin1403prej 22/9/2010, 16:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
49Admin2068prej 22/9/2010, 16:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin613prej 22/9/2010, 15:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest740prej 21/9/2010, 02:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest576prej 21/9/2010, 02:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest565prej 21/9/2010, 02:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest696prej 21/9/2010, 02:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest586prej 21/9/2010, 02:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest549prej 21/9/2010, 02:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4TheBest785prej 21/9/2010, 02:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest671prej 21/9/2010, 01:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5TheBest712prej 19/9/2010, 03:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4TheBest2068prej 19/9/2010, 03:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5TheBest936prej 19/9/2010, 03:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4TheBest779prej 19/9/2010, 03:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5TheBest641prej 19/9/2010, 03:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest640prej 19/9/2010, 03:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest654prej 19/9/2010, 02:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest786prej 19/9/2010, 02:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11TheBest1735prej 19/9/2010, 02:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest596prej 19/9/2010, 02:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest540prej 19/9/2010, 02:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest697prej 19/9/2010, 02:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12TheBest2193prej 19/9/2010, 02:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35TheBest7435prej 19/9/2010, 02:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest596prej 18/9/2010, 03:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest728prej 18/9/2010, 03:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest578prej 18/9/2010, 03:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest594prej 18/9/2010, 03:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest1186prej 18/9/2010, 03:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest578prej 18/9/2010, 03:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest625prej 18/9/2010, 03:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest652prej 18/9/2010, 03:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10TheBest920prej 18/9/2010, 03:34
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1TheBest644prej 18/9/2010, 03:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7TheBest633prej 18/9/2010, 03:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest746prej 18/9/2010, 03:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės