Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin611prej 13/11/2007, 02:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2matiso529prej 28/9/2012, 15:56
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3shaban cakolli405prej 28/9/2012, 15:53
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Adriatiku_CH837prej 4/3/2012, 21:19
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Abetarja691prej 4/3/2012, 21:15
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Bukuroshja871prej 4/3/2012, 21:05
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita593prej 4/3/2012, 21:01
sekreti-ch-ag Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Anxa463prej 14/11/2011, 17:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6GSG615prej 23/5/2011, 05:11
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Igli429prej 9/4/2011, 21:53
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8TheBest1233prej 20/2/2011, 20:23
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 3Ana696prej 14/11/2010, 21:50
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3BeLti662prej 31/10/2010, 04:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6NexT910prej 31/7/2010, 14:14
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Fidaim1007prej 31/7/2010, 14:12
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Odise937prej 20/2/2010, 19:18
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArrow 15Cherry_1419prej 20/2/2010, 19:17
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5qobani888prej 20/2/2010, 19:17
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riRed face 6Kosovarja608prej 20/2/2010, 19:16
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10BlueScreen586prej 2/12/2009, 16:13
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Papento467prej 28/8/2009, 03:59
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16babloki895prej 12/6/2009, 22:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1zymer516prej 2/6/2009, 14:59
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3spaiper551prej 7/5/2009, 08:56
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2dr.Dugi453prej 18/3/2009, 16:36
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6SANDRA645prej 17/2/2009, 20:33
Cherry_ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5ajdeiktani582prej 27/1/2009, 17:05
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17BoraBardh907prej 11/12/2008, 14:42
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Albulena557prej 4/12/2008, 03:08
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6zamit538prej 3/12/2008, 00:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Bjonda528prej 7/11/2008, 23:28
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Mentori_ger556prej 17/10/2008, 17:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Lirimi-Crack569prej 7/3/2008, 11:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 1AdmiraL529prej 7/3/2008, 11:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės