Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Ali Baba Tepelena675prej 20/7/2012, 09:34
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Bukuroshja914prej 23/1/2009, 17:06
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 1AdmiraL680prej 22/1/2009, 23:30
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 11Albulena746prej 21/1/2009, 21:08
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL619prej 29/12/2008, 19:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL525prej 29/12/2008, 19:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL585prej 29/12/2008, 19:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL600prej 29/12/2008, 19:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0AdmiraL708prej 29/12/2008, 19:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0AdmiraL593prej 29/12/2008, 19:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL591prej 29/12/2008, 19:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 0AdmiraL609prej 29/12/2008, 19:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLightbulb 0AdmiraL1488prej 29/12/2008, 19:13
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 0AdmiraL557prej 29/12/2008, 19:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riRed face 0AdmiraL579prej 29/12/2008, 19:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0AdmiraL579prej 29/12/2008, 19:11
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riWink 0AdmiraL571prej 29/12/2008, 19:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0AdmiraL533prej 29/12/2008, 19:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 0AdmiraL761prej 29/12/2008, 19:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20BoraBardh2585prej 28/12/2008, 04:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės