Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Fjali - SMS

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Dashurie

483SMS Dashurie (qe...
11/9/2013, 17:20
lona_pukaj@live.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Puthje

25Smack
23/1/2011, 17:51
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Shoqėrore

16Sms shoqerore
18/1/2009, 19:00
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Ditėlindje

117Urime urime
30/12/2008, 04:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Martese

15Urime Martesa
30/12/2008, 04:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Lindje

00
Asnjė mesazh i ri

Sms Diplomim

00
Asnjė mesazh i ri

Sms Falje

11Me fal !
30/12/2008, 04:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sms Urimi

00
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės