Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest634prej 20/11/2010, 18:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest439prej 20/11/2010, 18:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest428prej 20/11/2010, 18:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 20/11/2010, 18:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest448prej 20/11/2010, 18:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest584prej 20/11/2010, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest440prej 20/11/2010, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest428prej 3/10/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest439prej 3/10/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest433prej 3/10/2010, 15:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest437prej 3/10/2010, 15:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest429prej 3/10/2010, 15:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest461prej 3/10/2010, 15:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 3/10/2010, 15:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest411prej 3/10/2010, 15:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest400prej 3/10/2010, 15:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest374prej 3/10/2010, 15:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest406prej 3/10/2010, 15:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest418prej 3/10/2010, 14:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest451prej 27/9/2010, 14:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 27/9/2010, 14:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest388prej 27/9/2010, 14:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest404prej 27/9/2010, 14:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest425prej 27/9/2010, 14:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest424prej 23/9/2010, 13:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest520prej 23/9/2010, 13:36
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest417prej 23/9/2010, 13:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest436prej 23/9/2010, 13:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest431prej 23/9/2010, 13:34
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest501prej 23/9/2010, 13:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest440prej 23/9/2010, 13:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest411prej 23/9/2010, 13:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 23/9/2010, 13:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest440prej 18/5/2010, 15:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest398prej 18/5/2010, 15:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest444prej 18/5/2010, 15:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest481prej 18/5/2010, 15:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 18/5/2010, 15:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest420prej 18/5/2010, 15:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 18/5/2010, 15:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest433prej 18/5/2010, 15:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest413prej 18/5/2010, 15:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest390prej 18/5/2010, 15:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest403prej 18/5/2010, 15:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest401prej 8/12/2009, 05:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest452prej 8/12/2009, 05:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest523prej 8/12/2009, 05:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest455prej 8/12/2009, 05:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest461prej 8/12/2009, 05:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest420prej 8/12/2009, 05:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės