Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i ri 0TheBest352prej 3/4/2009, 17:24
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 30/3/2009, 18:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest396prej 30/3/2009, 18:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest305prej 30/3/2009, 18:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest317prej 30/3/2009, 18:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest310prej 30/3/2009, 18:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 30/3/2009, 18:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest357prej 30/3/2009, 18:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest356prej 23/3/2009, 04:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest387prej 23/3/2009, 04:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest344prej 23/3/2009, 04:04
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest382prej 23/3/2009, 04:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest369prej 23/3/2009, 04:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest389prej 23/3/2009, 03:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest362prej 23/3/2009, 03:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 23/3/2009, 03:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 23/3/2009, 03:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest355prej 23/3/2009, 03:50
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest361prej 23/3/2009, 03:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest368prej 23/3/2009, 03:47
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest315prej 23/3/2009, 03:46
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest333prej 23/3/2009, 03:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest389prej 23/3/2009, 03:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest344prej 20/3/2009, 04:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest339prej 20/3/2009, 04:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest350prej 20/3/2009, 04:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 20/3/2009, 04:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest320prej 20/3/2009, 04:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest366prej 20/3/2009, 04:38
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest507prej 20/3/2009, 04:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 20/3/2009, 04:34
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bukuroshja518prej 16/3/2009, 01:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest416prej 14/3/2009, 16:31
Bukuroshja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest339prej 12/3/2009, 17:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 12/3/2009, 17:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest357prej 12/3/2009, 17:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 12/3/2009, 17:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest329prej 12/3/2009, 17:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest305prej 12/3/2009, 17:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest373prej 12/3/2009, 17:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest364prej 12/3/2009, 17:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest345prej 12/3/2009, 17:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest345prej 12/3/2009, 17:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest356prej 12/3/2009, 17:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest430prej 10/3/2009, 04:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest357prej 10/3/2009, 04:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest321prej 10/3/2009, 04:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest394prej 10/3/2009, 04:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest570prej 10/3/2009, 03:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest323prej 10/3/2009, 03:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės