Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i ri 0TheBest339prej 22/2/2009, 17:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest347prej 22/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest363prej 22/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest333prej 22/2/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest365prej 22/2/2009, 17:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest370prej 18/2/2009, 18:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest362prej 18/2/2009, 18:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest341prej 18/2/2009, 18:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest359prej 18/2/2009, 18:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest435prej 18/2/2009, 18:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest333prej 18/2/2009, 18:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest329prej 18/2/2009, 18:19
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest346prej 18/2/2009, 18:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest336prej 18/2/2009, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest342prej 18/2/2009, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest310prej 18/2/2009, 18:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest376prej 18/2/2009, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest364prej 16/2/2009, 18:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest311prej 16/2/2009, 18:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest381prej 16/2/2009, 18:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest397prej 16/2/2009, 18:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 16/2/2009, 18:00
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest333prej 16/2/2009, 17:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest315prej 16/2/2009, 17:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest355prej 16/2/2009, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest325prej 16/2/2009, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest383prej 16/2/2009, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest344prej 16/2/2009, 17:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest342prej 16/2/2009, 17:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest379prej 16/2/2009, 17:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest322prej 16/2/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest361prej 16/2/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest366prej 16/2/2009, 17:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest342prej 16/2/2009, 17:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest373prej 11/2/2009, 18:17
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest352prej 11/2/2009, 18:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest357prej 11/2/2009, 18:15
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest313prej 11/2/2009, 18:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest317prej 11/2/2009, 18:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest359prej 11/2/2009, 18:13
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 11/2/2009, 18:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest330prej 11/2/2009, 18:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest353prej 11/2/2009, 18:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest319prej 11/2/2009, 18:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest338prej 11/2/2009, 18:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 11/2/2009, 18:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest350prej 11/2/2009, 18:03
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest358prej 11/2/2009, 18:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 11/2/2009, 18:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest1190prej 11/2/2009, 17:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės