Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 26/1/2009, 19:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest389prej 26/1/2009, 19:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest355prej 26/1/2009, 19:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2TheBest337prej 24/1/2009, 02:01
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena322prej 21/1/2009, 21:40
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena370prej 21/1/2009, 21:40
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena354prej 21/1/2009, 21:39
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena339prej 21/1/2009, 21:38
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena319prej 21/1/2009, 21:37
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest379prej 20/1/2009, 18:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 20/1/2009, 17:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest306prej 20/1/2009, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest301prej 20/1/2009, 17:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės