Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjė mesazh i ri 0TheBest348prej 8/12/2009, 05:27
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen487prej 23/11/2009, 17:34
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen329prej 23/11/2009, 17:34
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen344prej 23/11/2009, 17:33
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen363prej 23/11/2009, 17:33
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BlueScreen353prej 23/11/2009, 17:32
BlueScreen Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena388prej 31/10/2009, 18:19
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena326prej 31/10/2009, 18:18
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena305prej 31/10/2009, 18:17
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena353prej 31/10/2009, 18:17
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest314prej 28/10/2009, 16:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest318prej 28/10/2009, 16:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest320prej 28/10/2009, 16:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest333prej 28/10/2009, 16:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest423prej 28/10/2009, 16:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest328prej 28/10/2009, 16:25
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest318prej 12/10/2009, 20:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest312prej 12/10/2009, 20:12
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 12/10/2009, 20:08
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest361prej 12/10/2009, 20:07
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest329prej 12/10/2009, 20:06
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest303prej 3/8/2009, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest540prej 3/8/2009, 21:55
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest393prej 3/8/2009, 21:54
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest327prej 3/8/2009, 21:53
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest318prej 3/8/2009, 21:52
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest322prej 3/8/2009, 21:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest334prej 3/8/2009, 21:50
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest341prej 3/8/2009, 21:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest339prej 3/8/2009, 21:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest337prej 3/8/2009, 21:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest337prej 11/4/2009, 19:46
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest366prej 11/4/2009, 19:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest365prej 11/4/2009, 19:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest352prej 11/4/2009, 19:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest436prej 11/4/2009, 19:42
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest357prej 11/4/2009, 19:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest337prej 11/4/2009, 19:41
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest346prej 11/4/2009, 19:40
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest384prej 3/4/2009, 17:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest367prej 3/4/2009, 17:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest454prej 3/4/2009, 17:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest385prej 3/4/2009, 17:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 3/4/2009, 17:33
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest351prej 3/4/2009, 17:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest366prej 3/4/2009, 17:30
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest360prej 3/4/2009, 17:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest362prej 3/4/2009, 17:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest339prej 3/4/2009, 17:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest343prej 3/4/2009, 17:26
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės