Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest610prej 3/10/2010, 14:59
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albulena432prej 31/10/2009, 18:16
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest507prej 20/3/2009, 04:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0dr.Dugi1626prej 18/3/2009, 16:34
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0dr.Dugi836prej 18/3/2009, 16:25
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita522prej 19/2/2009, 18:06
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita1159prej 8/2/2009, 01:30
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh495prej 7/2/2009, 22:15
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh445prej 7/2/2009, 22:14
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh408prej 7/2/2009, 22:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0BoraBardh455prej 7/2/2009, 22:10
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 0BoraBardh433prej 7/2/2009, 22:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Leonita617prej 5/2/2009, 23:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0TheBest481prej 4/2/2009, 21:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin801prej 3/2/2009, 19:10
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Admin526prej 28/1/2009, 06:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin423prej 28/1/2009, 06:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin411prej 28/1/2009, 06:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin479prej 28/1/2009, 06:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin447prej 28/1/2009, 05:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin500prej 28/1/2009, 05:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Admin2022prej 28/1/2009, 05:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin568prej 28/1/2009, 05:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin762prej 28/1/2009, 05:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin547prej 28/1/2009, 05:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Admin750prej 28/1/2009, 05:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin434prej 28/1/2009, 05:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės