Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės

Gramatika

 
15Admin1252prej 27/1/2009, 21:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Odise906prej 14/5/2012, 22:07
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20TheBest1272prej 15/11/2010, 19:31
endrinelaj Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Kosovarja586prej 19/2/2010, 01:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6TheBest1716prej 11/12/2009, 18:14
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin951prej 4/7/2009, 14:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise602prej 4/7/2009, 04:45
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise701prej 4/7/2009, 04:32
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise505prej 30/4/2009, 10:56
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise549prej 30/4/2009, 10:55
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43Odise2315prej 11/4/2009, 16:52
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise565prej 11/4/2009, 15:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise567prej 11/4/2009, 15:34
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Odise528prej 11/4/2009, 15:33
Odise Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės