Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Poezia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

10468JETA ISHTE VETMA...
14/9/2012, 17:12
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Shoqėrore

824poezi nga Danel ...
20/7/2012, 09:32
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Humoristike

2056Poezi nga Danel ...
20/7/2012, 09:34
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Jetėsore

888PĖRMBLEDHJA POET...
16/9/2012, 20:27
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Kombėtare

528POEZI PATRIOTIKE...
1/9/2012, 12:29
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Hidhėrimi

1522Heshtja
30/12/2008, 02:37
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin634prej 26/11/2008, 03:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albania.123.st1022prej 13/11/2007, 02:30
Albania.123.st Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39BoraBardh10032prej 12/9/2018, 05:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės