Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10022prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini9prej 10/1/2019, 05:55
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini8prej 10/1/2019, 05:53
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini8prej 10/1/2019, 05:45
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini7prej 10/1/2019, 05:42
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini5prej 10/1/2019, 05:18
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riYoutube 0Shefqet Avdush Emini5prej 10/1/2019, 04:50
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini5prej 10/1/2019, 04:30
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini59prej 30/11/2018, 08:28
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Shefqet Avdush Emini1160prej 13/1/2014, 13:35
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini610prej 3/8/2011, 04:46
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin569prej 29/1/2010, 04:31
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Odise1169prej 2/6/2009, 15:01
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Bukuroshja578prej 4/3/2009, 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita825prej 9/2/2009, 01:34
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita530prej 9/2/2009, 01:33
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita505prej 9/2/2009, 01:28
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita478prej 9/2/2009, 01:25
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 0Leonita516prej 9/2/2009, 01:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita596prej 9/2/2009, 01:01
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita573prej 9/2/2009, 00:40
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita581prej 9/2/2009, 00:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita640prej 29/1/2009, 14:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Leonita1803prej 28/1/2009, 19:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita1644prej 28/1/2009, 18:50
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita788prej 28/1/2009, 18:38
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Leonita583prej 28/1/2009, 18:26
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės