Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda714prej 21/2/2010, 22:51
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda464prej 21/2/2010, 22:49
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Bjonda430prej 21/2/2010, 22:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda458prej 20/2/2010, 19:45
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda392prej 20/2/2010, 19:43
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda358prej 20/2/2010, 19:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda430prej 20/2/2010, 19:40
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda438prej 20/2/2010, 19:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda407prej 20/2/2010, 19:38
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Bjonda444prej 20/2/2010, 19:37
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh813prej 22/2/2009, 02:09
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1BoraBardh574prej 22/2/2009, 02:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh827prej 22/2/2009, 02:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh458prej 22/2/2009, 02:03
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita450prej 20/2/2009, 01:04
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita506prej 20/2/2009, 01:02
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita646prej 20/2/2009, 00:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita519prej 20/2/2009, 00:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh399prej 19/2/2009, 22:39
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh402prej 19/2/2009, 22:38
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh414prej 19/2/2009, 22:37
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita425prej 19/2/2009, 18:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita522prej 19/2/2009, 18:15
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita495prej 19/2/2009, 18:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita399prej 19/2/2009, 18:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita416prej 19/2/2009, 18:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita484prej 19/2/2009, 18:00
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita429prej 19/2/2009, 17:58
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita399prej 19/2/2009, 17:56
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Leonita455prej 19/2/2009, 17:54
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita426prej 19/2/2009, 17:49
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita426prej 19/2/2009, 17:46
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita401prej 19/2/2009, 17:45
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Leonita434prej 19/2/2009, 17:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita456prej 19/2/2009, 17:29
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita488prej 19/2/2009, 17:26
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita451prej 19/2/2009, 17:24
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita465prej 19/2/2009, 17:21
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita468prej 19/2/2009, 16:30
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita1051prej 19/2/2009, 16:27
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita409prej 19/2/2009, 16:20
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita455prej 19/2/2009, 16:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita494prej 19/2/2009, 16:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita460prej 19/2/2009, 16:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita662prej 19/2/2009, 16:14
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita425prej 19/2/2009, 16:12
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita556prej 19/2/2009, 16:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita422prej 19/2/2009, 16:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh443prej 18/2/2009, 19:48
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh411prej 18/2/2009, 19:47
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės