Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL663prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL486prej 14/3/2008, 03:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL482prej 14/3/2008, 03:43
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL538prej 14/3/2008, 02:05
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL627prej 14/3/2008, 01:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL536prej 14/3/2008, 01:56
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL516prej 14/3/2008, 01:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL529prej 14/3/2008, 01:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL543prej 14/3/2008, 01:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL530prej 29/2/2008, 21:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL541prej 29/2/2008, 21:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL506prej 29/2/2008, 21:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL540prej 29/2/2008, 21:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL614prej 29/2/2008, 21:07
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL530prej 29/2/2008, 20:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL683prej 29/2/2008, 20:53
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL553prej 29/2/2008, 20:50
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL541prej 29/2/2008, 20:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL509prej 29/2/2008, 20:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL501prej 2/2/2008, 13:44
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL534prej 2/2/2008, 13:41
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL618prej 2/2/2008, 13:38
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL543prej 2/2/2008, 13:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL417prej 2/2/2008, 13:33
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL487prej 2/2/2008, 13:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL482prej 2/2/2008, 13:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL461prej 2/2/2008, 13:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL517prej 2/2/2008, 13:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL537prej 2/2/2008, 13:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL499prej 8/1/2008, 14:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL490prej 8/1/2008, 14:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL521prej 30/12/2007, 04:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL675prej 30/12/2007, 04:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL468prej 30/12/2007, 04:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL538prej 30/12/2007, 04:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Admin510prej 27/12/2007, 22:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh655prej 26/12/2007, 21:59
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh606prej 26/12/2007, 02:34
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4BoraBardh592prej 26/12/2007, 02:28
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL552prej 20/12/2007, 04:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL498prej 20/12/2007, 03:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL785prej 20/12/2007, 03:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL544prej 15/12/2007, 17:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL531prej 15/12/2007, 17:08
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL560prej 15/12/2007, 17:07
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL717prej 15/12/2007, 17:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL745prej 15/12/2007, 17:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL511prej 15/12/2007, 17:01
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL500prej 15/12/2007, 17:00
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL762prej 15/12/2007, 16:59
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL532prej 15/12/2007, 16:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės