Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL663prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL492prej 15/12/2007, 16:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL777prej 8/12/2007, 16:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL529prej 8/12/2007, 16:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL487prej 29/11/2007, 03:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL443prej 29/11/2007, 03:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL442prej 29/11/2007, 03:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL471prej 29/11/2007, 01:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL486prej 26/11/2007, 15:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL514prej 26/11/2007, 15:33
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL518prej 26/11/2007, 15:32
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL479prej 26/11/2007, 15:31
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL636prej 26/11/2007, 15:30
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin487prej 23/11/2007, 12:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5AdmiraL1093prej 22/11/2007, 17:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin478prej 22/11/2007, 05:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin458prej 22/11/2007, 05:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin523prej 22/11/2007, 05:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin466prej 22/11/2007, 05:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL480prej 18/11/2007, 14:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL466prej 18/11/2007, 14:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL456prej 18/11/2007, 14:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL444prej 18/11/2007, 14:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL432prej 18/11/2007, 14:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL419prej 18/11/2007, 14:15
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL424prej 18/11/2007, 14:13
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL430prej 18/11/2007, 14:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL465prej 18/11/2007, 14:11
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL459prej 16/11/2007, 14:38
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL456prej 16/11/2007, 14:37
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL432prej 16/11/2007, 14:36
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin465prej 16/11/2007, 14:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL455prej 16/11/2007, 14:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL384prej 16/11/2007, 14:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL425prej 16/11/2007, 14:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL418prej 16/11/2007, 14:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL473prej 16/11/2007, 14:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL385prej 16/11/2007, 14:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL420prej 16/11/2007, 14:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL405prej 16/11/2007, 14:11
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL414prej 16/11/2007, 14:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL424prej 16/11/2007, 14:07
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL382prej 16/11/2007, 14:05
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL458prej 16/11/2007, 14:02
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL454prej 16/11/2007, 14:00
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL464prej 16/11/2007, 13:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL439prej 16/11/2007, 13:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL409prej 16/11/2007, 13:53
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL440prej 16/11/2007, 13:51
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL403prej 16/11/2007, 13:49
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL421prej 16/11/2007, 13:48
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės