Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL663prej 29/10/2008, 19:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL471prej 15/11/2007, 03:11
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL457prej 15/11/2007, 03:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL417prej 15/11/2007, 03:07
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL401prej 15/11/2007, 03:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL405prej 15/11/2007, 03:05
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL395prej 15/11/2007, 03:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL419prej 15/11/2007, 03:03
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL406prej 15/11/2007, 02:54
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL404prej 15/11/2007, 02:47
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL404prej 15/11/2007, 02:45
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL401prej 15/11/2007, 02:43
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL408prej 15/11/2007, 02:37
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL418prej 15/11/2007, 02:34
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL498prej 15/11/2007, 02:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL412prej 15/11/2007, 02:28
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL387prej 15/11/2007, 02:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL451prej 15/11/2007, 02:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL424prej 15/11/2007, 02:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL412prej 15/11/2007, 02:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL412prej 15/11/2007, 02:20
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL440prej 15/11/2007, 02:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL424prej 15/11/2007, 02:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL440prej 15/11/2007, 02:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL435prej 15/11/2007, 02:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL504prej 14/11/2007, 12:33
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL483prej 14/11/2007, 12:26
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL465prej 14/11/2007, 12:23
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL539prej 14/11/2007, 12:22
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL520prej 14/11/2007, 12:21
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL468prej 14/11/2007, 12:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL483prej 14/11/2007, 12:10
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL438prej 14/11/2007, 12:08
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL465prej 14/11/2007, 12:06
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL605prej 14/11/2007, 12:04
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL554prej 14/11/2007, 11:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL576prej 14/11/2007, 11:55
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin451prej 13/11/2007, 15:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin460prej 13/11/2007, 15:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin453prej 13/11/2007, 15:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Admin478prej 13/11/2007, 15:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin513prej 13/11/2007, 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin507prej 13/11/2007, 15:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin396prej 13/11/2007, 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin469prej 13/11/2007, 15:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin423prej 13/11/2007, 15:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin445prej 13/11/2007, 15:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin483prej 13/11/2007, 15:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin467prej 13/11/2007, 14:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin607prej 13/11/2007, 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin678prej 13/11/2007, 14:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės