Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Muzika nėpėr Botė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh

Tekste kėngėsh tė Kėngėtarve Shqiptare
420420Pse-Shyhrete Beh...
1/2/2009, 00:16
TheBest Shiko mesazhin e fundit
 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7BoraBardh778prej 1/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18BoraBardh1637prej 14/9/2012, 19:45
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 14BoraBardh669prej 31/1/2009, 18:18
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17AdmiraL1072prej 24/12/2008, 22:39
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita554prej 11/4/2008, 22:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Leonita578prej 11/4/2008, 22:17
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL607prej 21/3/2008, 03:29
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL733prej 21/3/2008, 03:18
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8BoraBardh557prej 3/2/2008, 05:57
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin565prej 15/11/2007, 00:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin580prej 15/11/2007, 00:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin553prej 15/11/2007, 00:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL571prej 13/11/2007, 17:19
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL636prej 13/11/2007, 17:17
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL579prej 13/11/2007, 17:16
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL595prej 13/11/2007, 17:14
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL557prej 13/11/2007, 17:12
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL557prej 13/11/2007, 17:09
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės