Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 1 
avatar
Shefqet Avdush Emini03/08/201116/1/2019, 08:1833 Dėrgo mesazh privat  http://www.shefqet.com 
 2 
avatar
AdminI Don't now12/11/200721/9/2018, 01:463223 Dėrgo mesazh privat  http://albania.123.st 
 3 
avatar
AdmiraLMr Bean13/11/200712/9/2018, 06:401914 Dėrgo mesazh privat  http://AdmiralhackeR.hi5.com 
 4 
........026/05/201514/6/2015, 17:150 Dėrgo mesazh privat   
 5 
ekonomi16/12/201416/12/2014, 01:500 Dėrgo mesazh privat   
 6 
Baci29/11/201429/11/2014, 14:490 Dėrgo mesazh privat   
 7 
labinot qollaku17/11/201418/11/2014, 00:490 Dėrgo mesazh privat   
 8 
elona12316/11/201416/11/2014, 11:070 Dėrgo mesazh privat   
 9 
avatar
biondinaa19/10/201420/10/2014, 01:570 Dėrgo mesazh privat   
 10 
uki20/07/201420/7/2014, 11:050 Dėrgo mesazh privat   
 11 
lulebore18/07/201418/7/2014, 00:590 Dėrgo mesazh privat   
 12 
ukiqi10/07/201410/7/2014, 11:550 Dėrgo mesazh privat   
 13 
foljetaa30/06/201410/7/2014, 00:291 Dėrgo mesazh privat   
 14 
realbaa23/05/201423/5/2014, 01:100 Dėrgo mesazh privat   
 15 
Noilan12/05/201412/5/2014, 17:350 Dėrgo mesazh privat   
 16 
avatar
TheBestFilmat qesharake13/11/20072/5/2014, 16:454519 Dėrgo mesazh privat  http://www.albade.com 
 17 
Albania.123.st13/11/200728/4/2014, 02:4125 Dėrgo mesazh privat   
 18 
Vajza04/04/201416/4/2014, 23:370 Dėrgo mesazh privat   
 19 
arqile26/03/201426/3/2014, 08:120 Dėrgo mesazh privat   
 20 
Eduard nasradini12/03/201412/3/2014, 23:001 Dėrgo mesazh privat   
 21 
aron imix10/03/201410/3/2014, 17:220 Dėrgo mesazh privat   
 22 
hajriz musliu09/03/20149/3/2014, 14:430 Dėrgo mesazh privat   
 23 
leocemenja08/03/20148/3/2014, 15:430 Dėrgo mesazh privat   
 24 
daki08/03/20148/3/2014, 14:110 Dėrgo mesazh privat   
 25 
valentini200206/03/20147/3/2014, 00:470 Dėrgo mesazh privat   
 26 
inna rudy03/03/20144/3/2014, 12:330 Dėrgo mesazh privat   
 27 
berisha1202/03/20142/3/2014, 20:220 Dėrgo mesazh privat   
 28 
agronn27/02/201427/2/2014, 01:460 Dėrgo mesazh privat   
 29 
ina inxhu24/02/201424/2/2014, 21:290 Dėrgo mesazh privat   
 30 
rinor.qarri14/02/201414/2/2014, 22:290 Dėrgo mesazh privat   
 31 
selami126/01/201426/1/2014, 23:030 Dėrgo mesazh privat   
 32 
Aida Saliu26/01/201426/1/2014, 16:080 Dėrgo mesazh privat   
 33 
Qlirim22/01/201422/1/2014, 18:010 Dėrgo mesazh privat   
 34 
Diellhana18/01/201418/1/2014, 03:160 Dėrgo mesazh privat   
 35 
Endrit Selimi08/01/20148/1/2014, 15:100 Dėrgo mesazh privat   
 36 
cimi198802/01/20142/1/2014, 16:560 Dėrgo mesazh privat   
 37 
kristjan11/12/201311/12/2013, 17:430 Dėrgo mesazh privat   
 38 
shkodrani29/11/201329/11/2013, 22:041 Dėrgo mesazh privat   
 39 
ismajl ahmeti20/11/201320/11/2013, 20:290 Dėrgo mesazh privat   
 40 
avatar
Bukuroshja20/01/200912/11/2013, 13:48309     
 41 
ardian hamzallari05/11/20136/11/2013, 14:000 Dėrgo mesazh privat   
 42 
oresti28/10/201328/10/2013, 22:580 Dėrgo mesazh privat   
 43 
Enver28/10/201328/10/2013, 21:590 Dėrgo mesazh privat   
 44 
keti17/10/201317/10/2013, 20:080 Dėrgo mesazh privat   
 45 
besim nerguti17/10/201317/10/2013, 11:520 Dėrgo mesazh privat   
 46 
avatar
BlueScreen04/09/200916/10/2013, 04:41912 Dėrgo mesazh privat   
 47 
bardha16/09/201316/9/2013, 00:390 Dėrgo mesazh privat   
 48 
lona_pukaj@live.com11/09/201311/9/2013, 17:281 Dėrgo mesazh privat   
 49 
Xhekii12/10/20123/9/2013, 02:381     
 50 
Bardhyl Maliqi18/08/201318/8/2013, 21:040 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 1 e 20Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next