Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 101 
33vjecari_dr05/09/201212/10/2012, 02:501 Dėrgo mesazh privat   
 102 
kosova12/10/201212/10/2012, 00:530 Dėrgo mesazh privat   
 103 
aleandro09/10/20129/10/2012, 19:440 Dėrgo mesazh privat   
 104 
infetkim03/10/20123/10/2012, 02:320 Dėrgo mesazh privat   
 105 
Shqipe2230/09/201230/9/2012, 04:090 Dėrgo mesazh privat   
 106 
asenat azemi29/09/201229/9/2012, 13:430 Dėrgo mesazh privat   
 107 
avatar
shaban cakolli14/09/201226/9/2012, 22:0587 Dėrgo mesazh privat   
 108 
altin26/09/201226/9/2012, 00:402 Dėrgo mesazh privat   
 109 
albin_lokaj @hotmail.com22/09/201222/9/2012, 17:140 Dėrgo mesazh privat   
 110 
argjentina06/09/201222/9/2012, 14:340 Dėrgo mesazh privat   
 111 
matisokam shum humor03/09/201210/9/2012, 01:111 Dėrgo mesazh privat   
 112 
Davor06/09/20126/9/2012, 02:150 Dėrgo mesazh privat   
 113 
jehona ch06/09/20126/9/2012, 00:320 Dėrgo mesazh privat   
 114 
klarti02/09/20123/9/2012, 21:580 Dėrgo mesazh privat   
 115 
Ali Baba Tepelena01/05/20122/9/2012, 16:5629 Dėrgo mesazh privat   
 116 
Kristo.andrea@yahoo.com24/11/20111/9/2012, 17:150 Dėrgo mesazh privat   
 117 
eriona28/08/201228/8/2012, 15:310 Dėrgo mesazh privat   
 118 
avantur18/08/201218/8/2012, 16:530 Dėrgo mesazh privat   
 119 
ardi.b@live.de15/08/201215/8/2012, 02:540 Dėrgo mesazh privat   
 120 
CuCeBabit10/08/201210/8/2012, 00:270 Dėrgo mesazh privat   
 121 
Andi Ballshi06/08/20126/8/2012, 17:180 Dėrgo mesazh privat   
 122 
Mina704/08/20124/8/2012, 04:010 Dėrgo mesazh privat   
 123 
selman01/08/20121/8/2012, 20:410 Dėrgo mesazh privat   
 124 
nygiants30/07/201230/7/2012, 20:300 Dėrgo mesazh privat   
 125 
manos3327/07/201227/7/2012, 18:050 Dėrgo mesazh privat   
 126 
shkupi22/07/201222/7/2012, 11:580 Dėrgo mesazh privat   
 127 
el pipita21/07/201221/7/2012, 03:030 Dėrgo mesazh privat   
 128 
klotilde20/07/201220/7/2012, 23:530 Dėrgo mesazh privat   
 129 
armend16/07/201216/7/2012, 09:510 Dėrgo mesazh privat   
 130 
PaToSaRaK20/06/201215/7/2012, 15:590 Dėrgo mesazh privat   
 131 
avatar
Armanda201227/02/201210/7/2012, 17:1319 Dėrgo mesazh privat   
 132 
elva-fati08/07/20128/7/2012, 17:460 Dėrgo mesazh privat   
 133 
bashkimii30/06/201230/6/2012, 23:080 Dėrgo mesazh privat   
 134 
dardani127/06/201227/6/2012, 17:100 Dėrgo mesazh privat   
 135 
BilallKosova317/06/201217/6/2012, 17:180 Dėrgo mesazh privat   
 136 
alti17/06/201217/6/2012, 11:330 Dėrgo mesazh privat   
 137 
leonardo ch09/06/20129/6/2012, 01:070 Dėrgo mesazh privat   
 138 
bekche08/06/20128/6/2012, 03:450 Dėrgo mesazh privat   
 139 
dita-lai26/05/201226/5/2012, 13:220 Dėrgo mesazh privat   
 140 
beni18/05/201218/5/2012, 00:400 Dėrgo mesazh privat   
 141 
trimi_ch06/05/20126/5/2012, 23:280 Dėrgo mesazh privat   
 142 
burim24/03/20127/4/2012, 12:530 Dėrgo mesazh privat   
 143 
Erinda Papa21/03/201226/3/2012, 13:050 Dėrgo mesazh privat   
 144 
Mimoza Krasniqiohhhh yehhhh :p19/02/201220/3/2012, 01:352 Dėrgo mesazh privat   
 145 
sekreti-ch-ag05/02/201211/3/2012, 17:3711 Dėrgo mesazh privat   
 146 
ningada08/03/20128/3/2012, 23:331 Dėrgo mesazh privat   
 147 
myrvete08/03/20128/3/2012, 18:531 Dėrgo mesazh privat   
 148 
ardifier08/03/20128/3/2012, 16:020 Dėrgo mesazh privat   
 149 
Klenti Cukari04/03/20124/3/2012, 22:080 Dėrgo mesazh privat   
 150 
toni_3801/03/20121/3/2012, 22:120 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 3 e 20Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next