Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 51 
avatar
Briliana ShaovaVitet e mia te jetes....,me rendojne mbi supe vec mua ..., s'ia vlen te shenohet ditelindja ....05/03/20122/8/2013, 22:542 Dėrgo mesazh privat   
 52 
Fitim02/08/20132/8/2013, 13:240 Dėrgo mesazh privat   
 53 
anlukas08/07/20138/7/2013, 19:540 Dėrgo mesazh privat   
 54 
shenur102/07/20132/7/2013, 12:414 Dėrgo mesazh privat   
 55 
e_panjohura16/03/201319/6/2013, 20:370 Dėrgo mesazh privat   
 56 
filipi07/06/20137/6/2013, 14:340 Dėrgo mesazh privat   
 57 
henri21/05/201321/5/2013, 22:290 Dėrgo mesazh privat   
 58 
Ajet Shala03/05/201321/5/2013, 18:090 Dėrgo mesazh privat   
 59 
lira kabashi18/05/201318/5/2013, 16:520 Dėrgo mesazh privat   
 60 
fosili10/05/201310/5/2013, 00:090 Dėrgo mesazh privat   
 61 
anesa13/04/201313/4/2013, 23:550 Dėrgo mesazh privat   
 62 
koco komino10/04/201310/4/2013, 14:120 Dėrgo mesazh privat   
 63 
lina_111@hotmail.de22/03/201322/3/2013, 03:560 Dėrgo mesazh privat   
 64 
blerona08/03/20138/3/2013, 15:150 Dėrgo mesazh privat   
 65 
besa7607/03/20137/3/2013, 20:580 Dėrgo mesazh privat   
 66 
vlash maka07/03/20137/3/2013, 08:570 Dėrgo mesazh privat   
 67 
doki105/03/20135/3/2013, 21:000 Dėrgo mesazh privat   
 68 
LaaLii24/02/201324/2/2013, 23:510 Dėrgo mesazh privat   
 69 
amiri20/02/201320/2/2013, 12:360 Dėrgo mesazh privat   
 70 
seli19/02/201319/2/2013, 01:150 Dėrgo mesazh privat   
 71 
enny17/02/201317/2/2013, 18:241 Dėrgo mesazh privat   
 72 
Lek15/02/201315/2/2013, 18:360 Dėrgo mesazh privat   
 73 
annģ annģ mema08/02/20138/2/2013, 22:540 Dėrgo mesazh privat   
 74 
rreli03/02/20133/2/2013, 19:420 Dėrgo mesazh privat   
 75 
baka30/01/201330/1/2013, 22:500 Dėrgo mesazh privat   
 76 
Veton Isufi27/01/201327/1/2013, 02:240 Dėrgo mesazh privat   
 77 
Bardhyl23/01/201323/1/2013, 13:490 Dėrgo mesazh privat   
 78 
besnikualbania21/01/201321/1/2013, 20:110 Dėrgo mesazh privat   
 79 
Aulona17/01/201317/1/2013, 21:270 Dėrgo mesazh privat   
 80 
arjet_mkfr@live.com25/11/201225/11/2012, 16:000 Dėrgo mesazh privat   
 81 
asllan maliqi21/11/201221/11/2012, 02:110 Dėrgo mesazh privat   
 82 
ardi_izjarti20/11/201220/11/2012, 01:310 Dėrgo mesazh privat   
 83 
Ardiseldi19/11/201219/11/2012, 13:240 Dėrgo mesazh privat   
 84 
arbnormjeku@hotmail.com15/11/201215/11/2012, 00:270 Dėrgo mesazh privat   
 85 
avatar
Edin MALOKU™Mr Bean06/11/201213/11/2012, 23:292 Dėrgo mesazh privat  http://www.thebloodyalboz.com 
 86 
Anel13/11/201213/11/2012, 04:250 Dėrgo mesazh privat   
 87 
tasim12/11/201212/11/2012, 13:540 Dėrgo mesazh privat   
 88 
aqifi10/11/201210/11/2012, 03:120 Dėrgo mesazh privat   
 89 
IpaVdekshmi28/10/201228/10/2012, 22:300 Dėrgo mesazh privat   
 90 
vjollca28/10/201228/10/2012, 02:270 Dėrgo mesazh privat   
 91 
hamzi03/06/201225/10/2012, 20:430 Dėrgo mesazh privat   
 92 
biondi16/10/201224/10/2012, 21:470 Dėrgo mesazh privat   
 93 
LIZA24/10/201224/10/2012, 11:250 Dėrgo mesazh privat   
 94 
hakaeva22/10/201222/10/2012, 20:330 Dėrgo mesazh privat   
 95 
dinore19/10/201219/10/2012, 21:030 Dėrgo mesazh privat   
 96 
meti-ch19/10/201219/10/2012, 17:400 Dėrgo mesazh privat   
 97 
ime rexhepi16/10/201216/10/2012, 23:210 Dėrgo mesazh privat   
 98 
babushi3016/10/201216/10/2012, 17:450 Dėrgo mesazh privat   
 99 
avatar
Leonita30/03/200814/10/2012, 02:382988 Dėrgo mesazh privat   
 100 
fatjola13/10/201213/10/2012, 18:130 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 2 e 20Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next