Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 951 
kristina.love30/03/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 952 
I_zjarrti06/04/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 953 
xlxlxl28/04/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 954 
blerim01/05/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 955 
qamee05/06/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 956 
gjilani0604/07/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 957 
Arnis12/05/2015Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 958 
ARONA18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 959 
Burimi-Prishtine18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 960 
dilaver luca18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 961 
Eni18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 962 
Ermira Drazhi18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 963 
qendresa.200118/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 964 
Erijoni18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 965 
shqiponja.panajoti18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 966 
Lirim18/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 967 
blendi.berisha.52418/03/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 968 
zana--1234512/09/2018Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 969 
denisa mici13/12/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 970 
fitimi01129/09/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 971 
Donati0329/09/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 972 
sabit20/10/2014Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 973 
eris.plakalli@yahoo.com25/04/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 974 
zana gurakuqi16/11/2016Asnjėherė0 Dėrgo mesazh privat   
 975 
Odise02/03/2009unknown93 Dėrgo mesazh privat   
Faqja 20 e 20Shko tek faqja : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20