Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsite
 1 
avatar
TheBestFilmat qesharake13/11/20072/5/2014, 16:454519 Dėrgo mesazh privat  http://www.albade.com 
 2 
avatar
AdminI Don't now12/11/2007Today at 01:463223 Dėrgo mesazh privat  http://albania.123.st 
 3 
avatar
Leonita30/03/200814/10/2012, 02:382988 Dėrgo mesazh privat   
 4 
avatar
AdmiraLMr Bean13/11/200712/9/2018, 06:401914 Dėrgo mesazh privat  http://AdmiralhackeR.hi5.com 
 5 
avatar
BoraBardh??12/12/20079/4/2011, 21:581399 Dėrgo mesazh privat   
 6 
avatar
BlueScreen04/09/200916/10/2013, 04:41912 Dėrgo mesazh privat   
 7 
avatar
AlbulenaFamilja moderne15/12/200717/1/2011, 06:24508 Dėrgo mesazh privat  http://albania.123.st 
 8 
Bjonda19/11/200725/1/2011, 18:31331     
 9 
avatar
Bukuroshja20/01/200912/11/2013, 13:48309     
 10 
Odise02/03/2009unknown93 Dėrgo mesazh privat   
 11 
avatar
shaban cakolli14/09/201226/9/2012, 22:0587 Dėrgo mesazh privat   
 12 
avatar
Cherry_26/01/200916/2/2010, 03:2258 Dėrgo mesazh privat   
 13 
avatar
Shqiptari22/11/200823/5/2011, 05:1453 Dėrgo mesazh privat   
 14 
Ali Baba Tepelena01/05/20122/9/2012, 16:5629 Dėrgo mesazh privat   
 15 
avatar
Kosovarja15/02/201022/11/2010, 12:3428 Dėrgo mesazh privat   
 16 
Albania.123.st13/11/200728/4/2014, 02:4125 Dėrgo mesazh privat   
 17 
avatar
Shefqet Avdush Emini03/08/201125/3/2018, 08:4322 Dėrgo mesazh privat  http://www.shefqet.com 
 18 
avatar
Armanda201227/02/201210/7/2012, 17:1319 Dėrgo mesazh privat   
 19 
avatar
dr.Dugi18/03/200926/6/2009, 17:3819 Dėrgo mesazh privat   
 20 
angjelina_1610/06/200911/6/2009, 10:2617 Dėrgo mesazh privat