Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michael Jackson yll i pop-it dhe i filmave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson yll i pop-it dhe i filmave   4/2/2008, 13:43

Michael Jackson yll i pop-it dhe i filmaveYlli i pop-it Michael Jackson, i cili vitet e fundit ka qene me shume protagonist i skandaleve sesa i suksesve muzikore, ka shume mundesi qe tani te behet mysliman. Kete deklarate e ka bere vellai i tij Jermaine.
Duke iu referuar te perditshmes spanjolle “El Pais”, vellai i Michael, qe i perket fese muhamedane nga viti 1989, ka deklaruar ne nje intervsite te botuar ne gazeten britanike myslimane The Muslim News, se "ka shume mundesi qe Michael te shnderrohet ne mysliman “.

“Kur u ktheva nga Meka solla shume libra dhe me pyeti per shume gjera mbi besimin tim , dhe une i tregova se eshte paqesore dhe e bukur “, ka shpjeguar Jermaine.
Michael Jackson, 48 vjeē, eshte larguar nga jeta publike nga viti 2003 kur u akuzua se kishte abuzuar seksualisht me nje minoren 13 vjeēar . Kengetari vendosi te mbylle vilen e tij kaliforniane Neverland, te cilen ia ofroi ne fillim te ketij viti David Beckham dhe Victoria Adams per 15 milione euro, mbasi u njoh me kontraten e nenshkruar nga futbollisti i Realit te Madridit me klubin amerikan, Los Įngeles Galaxy.
I ftuar nga familja mbreterore e Bahrein, interpretuesi i kengeve te njohura si Thriller po qendron aktualisht ne kete vend arab. Atje eshte fotografuar ne disa raste i veshur si grua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Michael Jackson yll i pop-it dhe i filmave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: