Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 LORDI ne nje film HORROR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: LORDI ne nje film HORROR   4/2/2008, 13:45

LORDI ne nje film HORRORMonstrat kengetare, Lordi (Fitues te Eurovizion Song Contest) kane filluar te punojne per nje film te frikshem. Grupi Hard,Finlandez do te dergojne kete film ne Kinemate Amerikane gjate veres.
"Ka per te qene nje film plot me gjak, jo nga keto gjerat per kalamaj. Do te masakrojme kedo qe na del perpara, madje persona qe nuk kane probleme ne jeten e tyre…" – ka thene nje prej pjestareve te grupit. Te frymezuar nga Kiss, Lordi jane formuar nga Tomy Putaansuu ne 1996, por albumi I tyre ka dale ne treg vetem ne 2002. 'Get Heavy' u parapri nga kenga 'Would you love a monsterman?'. Grupi refuzon te bejne fotografi pa kostumet e tyre prej Halloweeni, gjithsesi Putaansuu, ka dale me fytyren e tij te vertete nga fotot e paparaceve. Dalja e frontmanit me fytyren e vertete ka bere qe shume njerez te protestojne kunder shfaqjes nga ana e revistave. Mesa duket njerezit I donin (duan) ashtu…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
LORDI ne nje film HORROR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: