Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...   13/11/2007, 18:59

Pėrshėndetje tė nderuar forumist. E shoh tė arsyeshme hapjen e njė teme tė tillė ku ju mund ta shprehni mendimin tuaj rreth forumit. Gjithashtu mund tė jepni mendime qė mendoni se do ndikojnė mė mirė rreth forumit dhe kėtu mund t'i bėni ankesat e duhura, nėse keni. Pėrndryshe argėtim tė kėndshėm.

Admin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
dr.Dugi
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 29
Location : Prishtine
Registration date : 18/03/2009

MesazhTitulli: Pershendetje per ju   19/3/2009, 19:28

Nese kishe pas mundesi me e hap edhe nje vend ku mundemi me postu rreth Kimie kaloni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...   20/3/2009, 04:27

dr.dugi kerkesa juaj do sqyrtohet mbrenda kohes nga ana e stafit.
Flm per propozimin tuaj.

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...   22/3/2009, 21:39

Pershendetje, Sa i perket propozimit per hapjen e rubrikes ku do shenohet per Kimi, ate ju mund te beni tek Rubrika "Kafja e Forumit" pra eshte Rubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...   11/6/2009, 02:54

Pershendetje Forumist te dashtur. Shume rubrika te cilat nuk mund ti gjejme ne forum do plotesohen ne kohrat ne vijim.
Por edhe pse kjo eshte nje mangesi, Albania.forumotion.com perseri do mbetet forum i madh.

Me rrespekte AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime, ankesa, kėshilla, propozime...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: