Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls   19/3/2008, 16:33

Emma Bunton ka demantuar lajmet ku flitej se shkak i pėrfundimit tė turneut botėror tė grupit Spice Girl, kishin qenė mos marrėveshjet. Buton ka thėnė se grupi i saj vendosi tė ndėrpres koncertet, pėr shkak tė obligimeve familjare dhe ėshtė shprehur e befasuar me thashethemet qė kanė qarkulluar sė fundi.
Turneu ishte i mrekullueshėm dhe kaluam momente tė bukura me grupin dhe jam befasuar nė lajmet e njerėzve. I erdh fundi, pasi duheshim tė ktheheshim sėrish tek familjet tona, qė tė kujdeseshim pėr fėmijėt tanė. Nuk mund tė flitet pėr njė zėnkė nė mes nesh“, ėshtė shprehur Bunton.
Grupi i vajzave nga Britania e Madhe u ribashkua vitin e kaluar dhe fansat nga e gjithė bota mirėpritėn hapin e bėrė. Pas rikthimit nė skenėn muzikore, Spice Grils vendosėn tė ndėrpresin turneun mė datė 26 shkurtė 2007, duke zhgėnjyer mijėra fansa nga e gjithė bota.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: