Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės   20/3/2008, 17:08

SHBA-tė edhe njė herė kanė kundėrshtuar ashpėr ndarjen e Kosovės. "Ne jemi absolutisht kundėr ndarjes", ka thėnė zėdhėnėsi i Departamentit tė Shtetit Tom Kejsi, duke ritheksuar se qėndrimi i SHBA-ve pėr ēėshtjen e Kosovės ėshtė fare i qartė, andaj plani i Marti Ahtisarit duhet tė zbatohet nė mbarė territorin e Kosovės, duke pėrfshi edhe mjediset nė tė cilat shumicėn e pėrbėjnė serbėt. Kjo deklaratė e zėdhėnėsit tė Departamantit tė Shtetit erdhi pas dhunės sė fundit tė shkaktuar nė veriun e Mitrovicės nga ekstremistėt serbė, gjatė sė cilės u vra njė polic ukrainas ndėrsa u plagosėn me dhjetra policė ndėrkombėtarė dhe ushtarė tė KF0R-it, si dhe demostrues serbė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
SHBA-tė janė absolutisht kundėr ndarjes sė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: