Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Skualifikohet notuesi serb pėr veprim politik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Skualifikohet notuesi serb pėr veprim politik   21/3/2008, 13:38

Njė notues serb ėshtė skualifikuar nga garat e mėtejme tė Kampionatit Evropian tė Notit, pėr shkak se nė ceremoninė e ndarjes sė medaljeve ka veshur njė bluzė nė tė cilėn shkruante "Kosova ėshtė Serbi".

Paneli disciplinor i Ligės Evropiane tė Notit ka konkluduar se bluza e Milorad Ēaviq, i cili fitoi medaljen e artė nė 50 metra nė stilin flutur, "pėrbėn veprim tė qartė politik", i cili i shkel rregullat.

"Pėr pasojė, paneli vendosi ta skualifikojė z. Milorad Ēaviq nga pjesėmarrja e mėtejme nė garat individuale nė Kampionatin Evropian tė Notit", thuhet nė njoftim.

Federata e Notit e Serbisė gjithashtu ėshtė dėnuar me 7.000 euro gjobė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Skualifikohet notuesi serb pėr veprim politik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: