Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adelina dhe Shpati nė top listėn e videove mė tė shikuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adelina dhe Shpati nė top listėn e videove mė tė shikuara   24/3/2008, 18:51

Tre vendet e para nė listėn e videove mė tė shikuara nė youtube shkojnė tek kėngėtarėt kosovarė. Ēuditėrisht mė i klikuari ėshtė Shpat Kasapi dhe videoja e kėngės “Sonte do tė pi”
Edhe pse disa nga bukuroshet shqiptare e kosovare kanė lanccuar kėngė tė reja nė kėtė fillim viti njė mashkull ka arritur tė tėrheqė mė shumė vėmendjen e publikut. kėshtu videoklipi i Shpatit ka qenė mė i shikuar edhe nė raport me videot e reja tė Adelinės, Zanfinės, Ciljetės apo Ingrit Gjonit. Nė vendin e dytė qėndron sėrish njė bashkėpunim kėngėtarėsh kosovarė. Kėnga''All Night” e kėnduar nga Etno Engjujt, Lyrical Son, Kaos, Besnik Qaka ka lėnė pas nė vendin e tretė klipin e kėngėtares sė njohur kosovare Adelina Ismajli dhe kėngėn dedikuar tė dashurit tė saj,''Trimit tim”. Megjithatė duke llogaritur faktin, qė tė gjitha kėto klipe nuk janė postuar nė internet nė tė njėjtėn kohė, vlen pėr t’u theksuar qė klipi i Adelina Ismajlit ka pasur numrin mė tė madh yt klikimeve nė harkun mė tė shkurtėr kohor. 46.814 vizitorė brenda 10 ditėve, ndėrsa klipet e vendit tė parė dhe tė dytė, kanė mė shumė se njė muaj, qė qėndrojnė nė internet. Sipas albaniac, qė publikun tė dhėnat nė internet, videoja e Shpatit numėron 84.228 klikime, vendi i dytė shėnon 47.111 vizita dhe Adelina ka tėrhequr vėmendjen e 46 814 fansave. Mė pas renditen Adrian Gaxha dhe Tamara Vrcak, Zanfina Ismaili, Blero dhe Leonora Poloska, Genta, Big Mama, Cciljeta dhe Ingrit Gjoni
_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Adelina dhe Shpati nė top listėn e videove mė tė shikuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: