Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut   24/3/2008, 19:07

Qėndrimin i Paris Hiltonit nė Afrikėn e Jugut ishte mjaft mbresėlėnės, pasi trashėgimtarja e hoteleve ishte nė njėrėn nga jetimoret e kryeqytetit Pretonia, fėmijėt e tė cilės e magjepsėn me shkėlqimin e tyre. Ndėrkohė pas kėsaj vizite, Hilton ka ndėrmend eventualisht tė ftoj disa fėmijė tė kėtij vendi, nė shoun e saj televiziv “Paris Hilton’s My New BFF”.
Vizita e 27 vjeēares nė kėtė vend tė Afrikės erdhi, pasi i dashuri i saj Benji Maddon ishte nė turne me bandėn e tij Good Charlotte, mirėpo vėmendja e tė pranishme ishte e pėrqendruat tek biondina. Pas koncertit shumė fansa kanė pritur me orė tė tėra para njė bari pėr tė takuar dhe mirėpritur Paris Hiltonin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris Hilton magjepset nga Afrika e Jugut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: