Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Longoria: Posh fajtore pėr thashethemet e shtatzėnisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Longoria: Posh fajtore pėr thashethemet e shtatzėnisė   26/3/2008, 14:07

Ylli i serialit "Desperate Housewives", Eva Longoria Parker, ka fajėsuar Victoria Beckhamin pėr vendosjen nė qendėr tė stuhisė sė thashethemeve pėr shtatzėninė e saj.
Muajin e kaluar aktorja ėshtė detyruar tė refuzoj spekulimet se ėshtė duke pritur fėmijėn e parė me bashkėshortin e saj, yllin e basketbollit Tony Parker, pasi qė ėshtė vėrejtur me njė bark tė ėnjtur dhe tė dyshimtė.

Por Longoria Parker ua lė fajin njė palė xhinseve tė cilat ia ka dhėnė kėngėtarja e grupit Spice Girls nga linja e saj e modės dVb.

“Victoria mė ka dhėnė disa palė dhe mua mė pėlqejnė. Ata ishin shumė tė ngushta, zorrėt mė dilnin mbi to para darkės. Mė pas, dolėm nga restoranti dhe isha tėrėsisht e fryrė. Dhe tani, gjoja kam barkun me njė fėmijė!”, ka thėnė aktorja.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Longoria: Posh fajtore pėr thashethemet e shtatzėnisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: