Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 George Michael tėrhiqet nga jeta publike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: George Michael tėrhiqet nga jeta publike   29/3/2008, 14:53

Ikona e muzikės pop, George Michael, ėshtė duke planifikuar tė tėrhiqet nga jeta publike pas pėrfundimit tė turneut botėror.
Kėngėtari veteran, ka thėnė se do ta fillojė turneun e tij nė Amerikė nė qershor tė kėtij viti, ndėrsa i ka stimuluar fansat e tij tė jenė pjesėmarrės, pasi kjo do tė jetė hera e fundit qė shfaqet nė skenė, dhe pas kėsaj ai do tė zhduket nga bota muzikore.

“Pas turneut dėshiroj tė largohem nga jeta publike. Nė tė ardhmen nuk dua mė tė incizoj CD dhe t’i detyroj njerėzit tė paguajnė pėr muzikėn time”, ka thėnė George.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
George Michael tėrhiqet nga jeta publike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: